Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Aktuální nabídka dovolené v Dominikánské republice v září 2021. Last Minute zájezdy do Dominikánské republiky za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v září v Dominikánské republice. Dominikánská republika All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Září v Dominikánské republice.

Dominikánská republika    >    

Dovolená v Dominikánské republice - září 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Dominikánské republiky v září 2021

Bahia Principe Grand Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Punta Cana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 182 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 34583,- Kč.
 
Grand Bavaro Princess
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Bavaro Princess, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 182 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 45145,- Kč.
 
Whala!Bocachica
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Boca Chica v 3hvězdičkovém ubytování Whala!Bocachica, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 13. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 182 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 42950,- Kč.
 
Hilton La Romana - Family
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hilton La Romana - Family, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 182 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 52890,- Kč.
 
Riu Bambu
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Bambu, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 182 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 38920,- Kč.
 
Riu Republica
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Republica, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 13. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 182 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 46680,- Kč.
 
Bahia Principe Grand Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Punta Cana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až pátek 10. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 34583,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až pátek 10. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 36629,- Kč.
 
VIK Hotel Cayena Beach All Inclusive
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Punta Cana, v ubytovacím zařízení VIK Hotel Cayena Beach All Inclusive s počtem hvězdiček: 5 od Dovolena.cz. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 2. září 2021 do pátek 10. září 2021. Letecky přeprava , s odletem za 183 dní, s jídlem all inclusive - podzimní first-minute zájezd za cenu 34492 CZK.
 
Vik Hotel Arena Blanca
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vik Hotel Arena Blanca, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. září až sobota 11. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 184 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 34508,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 253 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle měsíce odjezdu

Dominikánská republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal