Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Aktuální nabídka dovolené v Dominikánské republice v září 2021. Last Minute zájezdy do Dominikánské republiky za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v září v Dominikánské republice. Dominikánská republika All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Září v Dominikánské republice.

Dominikánská republika    >    

Dovolená v Dominikánské republice - září 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Dominikánské republiky v září 2021

Vik Hotel Arena Blanca
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vik Hotel Arena Blanca, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až neděle 12. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 279 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 39225,- Kč.
 
Whala!Bocachica
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Boca Chica v 3hvězdičkovém ubytování Whala!Bocachica, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 279 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 39610,- Kč.
 
Catalonia Royal La Romana
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Royal La Romana, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až neděle 12. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 279 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 52638,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až neděle 12. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 279 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 43665,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 279 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 38780,- Kč.
 
Majestic Elegance Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Majestic Elegance Punta Cana, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 13. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 279 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 78040,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Golf
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Hotel bez dětí
 
Bahia Principe Luxury Cayo Levantado
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Luxury Cayo Levantado, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až pátek 17. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 280 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 69120,- Kč.
 
Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až pondělí 13. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 280 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 51166,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až pátek 10. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 280 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 38780,- Kč.
 
Bahia Principe Fantasia Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Fantasia Punta Cana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až pátek 10. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 280 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 44513,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 199 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle měsíce odjezdu

Dominikánská republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal