All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dominikánská republika v soukromí - Dominikánská republika 2021

Aktuální nabídka ubytování v soukromí v Dominikánské republice za nejlepší ceny online. Soukromé apartmány a pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka Last Minute zájezdů s pobyty v soukromí. All Inclusive dovolená v Dominikánské republice letecky levně. Dominikánská republika 2021.

Dominikánská republika v soukromí podle termínu

Villa Taina
★★★★
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Taina, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % aktuálně ceně 58400,- CZK.
Villa Taina
★★★★
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Taina, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 54000,- Kč.
Los Flamencos Aparthotel
★★★
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Bayahibe v 3hvězdičkovém ubytování Los Flamencos Aparthotel, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až neděle 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % aktuálně ceně 46700,- CZK.
Villa Taina
★★★★
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Taina, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až neděle 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 26 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 55100,- Kč.
Villa Taina
★★★★
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Taina, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až neděle 27. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % aktuálně ceně 53900,- CZK.
Casa Maravilla Eco Lodge And Beach
★★★
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Puerto Plata v 3hvězdičkovém ubytování Casa Maravilla Eco Lodge And Beach, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až neděle 27. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 33 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 54900,- Kč.
Los Flamencos Aparthotel
★★★
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Bayahibe v 3hvězdičkovém ubytování Los Flamencos Aparthotel, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % aktuálně ceně 46500,- CZK.
Casa Maravilla Eco Lodge And Beach
★★★
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Puerto Plata v 3hvězdičkovém ubytování Casa Maravilla Eco Lodge And Beach, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 40 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 74200,- Kč.
Los Flamencos Aparthotel
★★★
Dovolená Bayahibe, v 3hvězdičkovém ubytování - Los Flamencos Aparthotel s délkou 9 dní, v termínu 26. červen 2021 až 4. červenec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní zájezd leteckou přepravou v ceně 46500 Kč.
Casa Maravilla Eco Lodge And Beach
★★★
Dovolená Dominikánská republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Puerto Plata v 3hvězdičkovém ubytování Casa Maravilla Eco Lodge And Beach, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až středa 14. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 47 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 74100,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 18 nalezených

Dovolenou Dominikánská republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Dominikánské republiky vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Dominikánské republice vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Dominikánské republice si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Dominikánské republice žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Řecko v soukromí, Slovensko v soukromí, Slovinsko v soukromí nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty v soukromí? Další možností je třeba Srí Lanka v soukromí.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Dominikánská republika - Dominikána
Dominikánská republika (neboli zkráceně DR) je považována za nejoblíbenější turistickou destinaci v Karibiku. Tento typický karibský ráj nabízí svým návštěvníkům na jejich dovolené pohled na křišťálově průzračné moře, dlouhé čisté písčité pláže obklopené palmami, tropické deštné lesy, či mohutná pohoří. V neposlední řadě pak čekají také na této dovolené turisty četná atraktivní rekreační zařízení s žádaným all-inclusive programem. Jelikož se tato republika pyšní nejen dlouhou historií, ale také bohatou kulturou, přijdou si jistě na své milovníci památek, kteří se mohou pokochat pohledem na nespočet zdejších pozoruhodných památek.
Dominikána společně s Haiti leží DR na ostrově Hispaniola se svými devíti miliony obyvatel ve východní polovině ostrova, přičemž většina Dominikánců je africkoevropského původu hlásící se převážně k římskokatolické církvi. Hlavním městem této republiky a zároveň také jejím hlavním přístavem je Santo Domingo. V DR je oficiální měnou peso, přičemž jedno peso se dělí na 100 centavos. Úředním jazykem je španělština, přičemž v turistických centrech se lze také dohovořit anglicky. Co se týká změny času, v DR je čas pět hodin za naším středoevropským a šest, pokud probíhá v Evropě právě léto.
Pokud si toužíte odvést ze své dovolené v Dominikáně něco na památku, doporučuje se např. přímo ze Santiaga dovezený nejlepší dominikánský doutník nebo může být také skvělým suvenýrem dominikánský jantar či CD s dominikánskou hudbou merengue nebo láhev zdejšího vyhlášeného rumu (Barcelo, Brugar nebo Bermudez).
Milovníci kuchyně si zde přijdou určitě také na své, nezapomeňte ochutnat mezi mnohými zdejší národní pokrm, nazývaný la bandra (v překladu vlajka), která se skládá z rýže, červených fazolí a dušeného masa. K tomu se pak podávají pečené zelené banány, tzv. fritos verdes.

Dominikánská republika - letecky
Cenově výhodné dopravní spojení do DR je letadlem, a to zejména z New Yorku, či Amsterodamu, Británie nebo Bruselu. Většina letů pak míří do hlavního města Dominikánské republiky, Santa Dominga, či někdy také do Puerto Plata.

Počasí – Dominikánská republika
Po celý rok v DR vládne teplé a vlhké tropické podnebí. Zdejší počasí je příjemné zejména v zimním období (v měsících prosinec, leden a únor), kdy můžete očekávat teploty kolem 20 – 30 °C. Letní měsíce (červenec, srpen, i září) se pak považují za období dešťů, kdy hrozí v Dominikáně častější výskyt hurikánů. Teploty v tomto období dosahují pak většinou kolem 25 až 35 °C.