Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Aktuální nabídka dovolené v Dominikánské republice v únoru 2021. Last Minute zájezdy do Dominikánské republiky za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru v Dominikánské republice. Dominikánská republika All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor v Dominikánské republice.

Dominikánská republika    >    

Dovolená v Dominikánské republice - únor 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Dominikánské republiky v únoru 2021

Catalonia Royal La Romana
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Royal La Romana, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 12. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 62620,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 12. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 55122,- Kč.
 
Dreams Royal Beach Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Royal Beach Punta Cana, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 14. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 70990,- Kč.
 
Bahia Principe Luxury Ambar
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Luxury Ambar, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 14. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 81140,- Kč.
 
Be Live Collection Canoa
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Be Live Collection Canoa, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 14. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 66250,- Kč.
 
Paradisus Punta Cana Resort
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Paradisus Punta Cana Resort, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 14. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 106530,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Golf
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Animační programy
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Riu Naiboa
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Naiboa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až úterý 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 44790,- Kč.
 
Riu Palace Bavaro
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Bavaro, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 14. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 71340,- Kč.
 
Grand Bavaro Princess
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Bavaro Princess, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až sobota 13. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 72957,- Kč.
 
Dreams Royal Beach Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Royal Beach Punta Cana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až středa 10. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 53940,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 328 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle měsíce odjezdu

Dominikánská republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal