All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dominikánská republika s Travel portál - Dominikánská republika 2021

Aktuální nabídka dovolené v Dominikánské republice s cestovní agenturou Travel portal za nejlepší ceny online. Dovolená v Dominikánské republice letecky od Travelportal. All Inclusive pobyty. Last Minute zájezdy s ubytováním levně od Travel portal.cz. Dominikánská republika 2021.

Dominikánská republika s Travel portál 2021

Hotel Casa Hemingway
★★★★
 
  • 55 600 Kč

Detail

Dovolená Juan Dolio, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Casa Hemingway s délkou 9 dní, v termínu 21. srpen 2021 až 29. srpen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 55600 Kč.
Hotel Be Live Collection Canoa
★★★★★
 
  • 38 500 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Vybrali jsme si s manželem tento hotel jako svatební cestu. Bohužel počítejte s velmi vlhkým počasím a tím pádem i vlhkosti v pokojích, vlhkost je cítit ve skříních, v koupelně, na povlečení i když je zde klimatizace,pře...

Dovolená Bayahibe, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Be Live Collection Canoa s délkou 9 dní, v termínu 11. září 2021 až 19. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 38500 Kč.
Hotel Be Live Experience Hamaca Garden
★★★★
 
  • 36 400 Kč

Detail

Dovolená Boca Chica, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Be Live Experience Hamaca Garden s délkou 9 dní, v termínu 11. září 2021 až 19. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 36400 Kč.
Hotel Catalonia Grand Dominicus
★★★★
 
  • 37 600 Kč

Detail

Dovolená Bayahibe, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Catalonia Grand Dominicus s délkou 9 dní, v termínu 11. září 2021 až 19. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 37600 Kč.
Hotel Catalonia Royal La Romana
★★★★★
 
  • 41 200 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Skvělá dovolena, usměvavý personal, vyborne jídlo především v tematických restauracích resortu, pokoj s bazénem super dokonce nabídli na recepci ještě lepší pokoj za stejnou cenu ale nevyužijí jsme to..Royal je klidný adu...

Dovolená Bayahibe, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Catalonia Royal La Romana s délkou 9 dní, v termínu 11. září 2021 až 19. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 41200 Kč.
Hotel Coral Costa Caribe
★★★
 
  • 37 700 Kč

Detail

Dovolená Juan Dolio, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Coral Costa Caribe s délkou 9 dní, v termínu 11. září 2021 až 19. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní zájezd leteckou přepravou v ceně 37700 Kč.
Hotel Plaza Real Resort
★★★
 
  • 32 200 Kč

Detail

Dovolená Juan Dolio, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Plaza Real Resort s délkou 9 dní, v termínu 11. září 2021 až 19. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd leteckou přepravou v ceně 32200 Kč.
Hotel Whala! Boca Chica
★★★
 
  • 35 800 Kč

Detail

Dovolená Boca Chica, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Whala! Boca Chica s délkou 9 dní, v termínu 11. září 2021 až 19. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní zájezd leteckou přepravou v ceně 35800 Kč.
Hotel Xeliter Marbella
★★★★
 
  • 45 700 Kč

Detail

Dovolená Juan Dolio, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Xeliter Marbella s délkou 9 dní, v termínu 11. září 2021 až 19. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 45700 Kč.
Hotel Zapata
★★★
 
  • 35 400 Kč

Detail

Dovolená Boca Chica, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Zapata s délkou 9 dní, v termínu 11. září 2021 až 19. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd leteckou přepravou v ceně 35400 Kč.

Zobrazeno 1-10 z 27 nalezených

Dovolenou Dominikánská republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Dominikánské republice. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Dominikánské republiky vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Dominikánské republiky vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Dominikánské republice vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Dominikánské republice si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Dominikánské republice z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021/2022 nebo například dovolenou Turecko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy USA.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Dominikánské republice může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Dominikánské republice si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Dominikánské republice můžete také podle kvality: např Dominikánská republika levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Dominikánské republice pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Dominikánská republika nebo sekci dovolená s dětmi.

Dominikánská republika - Dominikána
Dominikánská republika (neboli zkráceně DR) je považována za nejoblíbenější turistickou destinaci v Karibiku. Tento typický karibský ráj nabízí svým návštěvníkům na jejich dovolené pohled na křišťálově průzračné moře, dlouhé čisté písčité pláže obklopené palmami, tropické deštné lesy, či mohutná pohoří. V neposlední řadě pak čekají také na této dovolené turisty četná atraktivní rekreační zařízení s žádaným all-inclusive programem. Jelikož se tato republika pyšní nejen dlouhou historií, ale také bohatou kulturou, přijdou si jistě na své milovníci památek, kteří se mohou pokochat pohledem na nespočet zdejších pozoruhodných památek.
Dominikána společně s Haiti leží DR na ostrově Hispaniola se svými devíti miliony obyvatel ve východní polovině ostrova, přičemž většina Dominikánců je africkoevropského původu hlásící se převážně k římskokatolické církvi. Hlavním městem této republiky a zároveň také jejím hlavním přístavem je Santo Domingo. V DR je oficiální měnou peso, přičemž jedno peso se dělí na 100 centavos. Úředním jazykem je španělština, přičemž v turistických centrech se lze také dohovořit anglicky. Co se týká změny času, v DR je čas pět hodin za naším středoevropským a šest, pokud probíhá v Evropě právě léto.
Pokud si toužíte odvést ze své dovolené v Dominikáně něco na památku, doporučuje se např. přímo ze Santiaga dovezený nejlepší dominikánský doutník nebo může být také skvělým suvenýrem dominikánský jantar či CD s dominikánskou hudbou merengue nebo láhev zdejšího vyhlášeného rumu (Barcelo, Brugar nebo Bermudez).
Milovníci kuchyně si zde přijdou určitě také na své, nezapomeňte ochutnat mezi mnohými zdejší národní pokrm, nazývaný la bandra (v překladu vlajka), která se skládá z rýže, červených fazolí a dušeného masa. K tomu se pak podávají pečené zelené banány, tzv. fritos verdes.

Dominikánská republika - letecky
Cenově výhodné dopravní spojení do DR je letadlem, a to zejména z New Yorku, či Amsterodamu, Británie nebo Bruselu. Většina letů pak míří do hlavního města Dominikánské republiky, Santa Dominga, či někdy také do Puerto Plata.

Počasí – Dominikánská republika
Po celý rok v DR vládne teplé a vlhké tropické podnebí. Zdejší počasí je příjemné zejména v zimním období (v měsících prosinec, leden a únor), kdy můžete očekávat teploty kolem 20 – 30 °C. Letní měsíce (červenec, srpen, i září) se pak považují za období dešťů, kdy hrozí v Dominikáně častější výskyt hurikánů. Teploty v tomto období dosahují pak většinou kolem 25 až 35 °C.