All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dominikánská republika s Travel portal - Dominikánská republika 2021

Aktuální nabídka dovolené v Dominikánské republice s cestovní agenturou Travel portal za nejlepší ceny online. Dovolená v Dominikánské republice letecky od Travelportal. All Inclusive pobyty. Last Minute zájezdy s ubytováním levně od Travel portal.cz. Dominikánská republika 2021.

Dominikánská republika s Travel portal podle termínu

Hotel Iberostar Selection Hacienda Dominicus
★★★★★
Dovolená Bayahibe, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Iberostar Selection Hacienda Dominicus s délkou 9 dní, v termínu 24. květen 2021 až 1. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, jarní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 46840 Kč.
Hotel Be Live Experience Hamaca Garden
★★★★
Dovolená Boca Chica, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Be Live Experience Hamaca Garden s délkou 9 dní, v termínu 25. květen 2021 až 2. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, jarní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 48000 Kč.
Hotel Belleuve Dominican Bay
★★★
Dovolená Boca Chica, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Belleuve Dominican Bay s délkou 9 dní, v termínu 25. květen 2021 až 2. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní zájezd leteckou přepravou v ceně 48500 Kč.
Hotel Catalonia Royal La Romana
★★★★★

Nejnovější recenze: Skvělá dovolena, usměvavý personal, vyborne jídlo především v tematických restauracích resortu, pokoj s bazénem super dokonce nabídli na recepci ještě lepší pokoj za stejnou cenu ale nevyužijí jsme to..Royal je klidný adult hotel, pokud chcete více zábavy je součástí resortu běžné Catalonia a tam frčí zábava, animace, tancování stále, záleží jen na vas

Dovolená Bayahibe, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Catalonia Royal La Romana s délkou 9 dní, v termínu 25. květen 2021 až 2. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, jarní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 54500 Kč.
Hotel Dreams Dominicus La Romana
★★★★★
Dovolená Bayahibe, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Dreams Dominicus La Romana s délkou 9 dní, v termínu 25. květen 2021 až 2. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, jarní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 56800 Kč.
Hotel El Eden
★★★
Dovolená Bayahibe, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel El Eden s délkou 9 dní, v termínu 25. květen 2021 až 2. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní zájezd leteckou přepravou v ceně 44500 Kč.
Hotel Iberostar Hacienda Dominicus
★★★★★
Dovolená Bayahibe, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Iberostar Hacienda Dominicus s délkou 9 dní, v termínu 25. květen 2021 až 2. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, jarní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 55400 Kč.
Hotel Playa Esmeralda
★★★
Dovolená Juan Dolio, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Playa Esmeralda s délkou 9 dní, v termínu 25. květen 2021 až 2. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní zájezd leteckou přepravou v ceně 53100 Kč.
Hotel Emotions Juan Dolio
★★★★
Dovolená Juan Dolio, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Emotions Juan Dolio s délkou 9 dní, v termínu 5. červen 2021 až 13. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, letní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 53300 Kč.
Hotel Catalonia Royal La Romana
★★★★★

Nejnovější recenze: Skvělá dovolena, usměvavý personal, vyborne jídlo především v tematických restauracích resortu, pokoj s bazénem super dokonce nabídli na recepci ještě lepší pokoj za stejnou cenu ale nevyužijí jsme to..Royal je klidný adult hotel, pokud chcete více zábavy je součástí resortu běžné Catalonia a tam frčí zábava, animace, tancování stále, záleží jen na vas

Dovolená Bayahibe, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Catalonia Royal La Romana s délkou 9 dní, v termínu 7. červen 2021 až 15. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, letní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 44070 Kč.

Zobrazeno 1-10 z 35 nalezených

Dovolenou Dominikánská republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Dominikánské republiky vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Dominikánské republice vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Dominikánské republice si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Dominikánské republice žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021/2022 nebo například dovolenou Turecko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy USA.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Dominikánská republika - Dominikána
Dominikánská republika (neboli zkráceně DR) je považována za nejoblíbenější turistickou destinaci v Karibiku. Tento typický karibský ráj nabízí svým návštěvníkům na jejich dovolené pohled na křišťálově průzračné moře, dlouhé čisté písčité pláže obklopené palmami, tropické deštné lesy, či mohutná pohoří. V neposlední řadě pak čekají také na této dovolené turisty četná atraktivní rekreační zařízení s žádaným all-inclusive programem. Jelikož se tato republika pyšní nejen dlouhou historií, ale také bohatou kulturou, přijdou si jistě na své milovníci památek, kteří se mohou pokochat pohledem na nespočet zdejších pozoruhodných památek.
Dominikána společně s Haiti leží DR na ostrově Hispaniola se svými devíti miliony obyvatel ve východní polovině ostrova, přičemž většina Dominikánců je africkoevropského původu hlásící se převážně k římskokatolické církvi. Hlavním městem této republiky a zároveň také jejím hlavním přístavem je Santo Domingo. V DR je oficiální měnou peso, přičemž jedno peso se dělí na 100 centavos. Úředním jazykem je španělština, přičemž v turistických centrech se lze také dohovořit anglicky. Co se týká změny času, v DR je čas pět hodin za naším středoevropským a šest, pokud probíhá v Evropě právě léto.
Pokud si toužíte odvést ze své dovolené v Dominikáně něco na památku, doporučuje se např. přímo ze Santiaga dovezený nejlepší dominikánský doutník nebo může být také skvělým suvenýrem dominikánský jantar či CD s dominikánskou hudbou merengue nebo láhev zdejšího vyhlášeného rumu (Barcelo, Brugar nebo Bermudez).
Milovníci kuchyně si zde přijdou určitě také na své, nezapomeňte ochutnat mezi mnohými zdejší národní pokrm, nazývaný la bandra (v překladu vlajka), která se skládá z rýže, červených fazolí a dušeného masa. K tomu se pak podávají pečené zelené banány, tzv. fritos verdes.

Dominikánská republika - letecky
Cenově výhodné dopravní spojení do DR je letadlem, a to zejména z New Yorku, či Amsterodamu, Británie nebo Bruselu. Většina letů pak míří do hlavního města Dominikánské republiky, Santa Dominga, či někdy také do Puerto Plata.

Počasí – Dominikánská republika
Po celý rok v DR vládne teplé a vlhké tropické podnebí. Zdejší počasí je příjemné zejména v zimním období (v měsících prosinec, leden a únor), kdy můžete očekávat teploty kolem 20 – 30 °C. Letní měsíce (červenec, srpen, i září) se pak považují za období dešťů, kdy hrozí v Dominikáně častější výskyt hurikánů. Teploty v tomto období dosahují pak většinou kolem 25 až 35 °C.