Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Aktuální nabídka dovolené v Dominikánské republice v říjnu 2021. Last Minute zájezdy do Dominikánské republiky za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu v Dominikánské republice. Dominikánská republika All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Říjen v Dominikánské republice.

Dominikánská republika    >    

Dovolená v Dominikánské republice - říjen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Dominikánské republiky v říjnu 2021

Bahia Principe Luxury Esmeralda
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Luxury Esmeralda, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 212 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 37380,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 212 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 36629,- Kč.
 
Zoetry Agua Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Zoetry Agua Punta Cana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 88000,- Kč.
 
Vik Hotel Arena Blanca
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vik Hotel Arena Blanca, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 34508,- Kč.
 
Whala!Bocachica
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Boca Chica v 3hvězdičkovém ubytování Whala!Bocachica, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 37630,- Kč.
 
Bahia Principe Grand Aquamarine - Adults Only
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Aquamarine - Adults Only, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 59400,- Kč.
 
Iberostar Grand Hotel Bávaro – Adults Only
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Grand Hotel Bávaro – Adults Only, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 82100,- Kč.
 
Iberostar Selection Hacienda Dominicus 5*
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Selection Hacienda Dominicus 5*, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 41990,- Kč.
 
Whala!Bocachica
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Boca Chica v 3hvězdičkovém ubytování Whala!Bocachica, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až neděle 17. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 44230,- Kč.
 
Catalonia Royal Bavaro
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Catalonia Royal Bavaro, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 66600,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 203 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle měsíce odjezdu

Dominikánská republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal