All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dominikánská republika recenze - Dominikánská republika 2021 / 2022

Nejlépe hodnocené hotely v Dominikánské republice. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Dominikánské republice. All Inclusive dovolená Dominikánská republika. Dominikánská republika 2021 / 2022.

Dominikánská republika s recenzemi 2021 / 2022

Bahia Principe Grand Aquamarine
★★★★★
👍👍👍👍👍
 • 44 115 Kč
 • 42 350 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Aquamarine, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až čtvrtek 11. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 42350,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice. Recenze ubytovacího zařízení Bahia Principe Grand Aquamarine je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Bahia Principe Grand Aquamarine
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 59 408 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v resortu Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Aquamarine od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 19. listopadu do pátek 3. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 32 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 59408,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Bahia Principe Grand Aquamarine
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 59 408 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Aquamarine, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až pátek 17. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 46 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 59408,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice. Recenze ubytovacího zařízení Bahia Principe Grand Aquamarine je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Bahia Principe Grand Aquamarine
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 61 578 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika v zimě 2022 v resortu Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Aquamarine od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 4. ledna do pátek 14. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 78 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 61578,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Bahia Principe Grand Aquamarine
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 71 223 Kč
  • 66 950 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika v zimě 2022 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Aquamarine, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 9. leden až sobota 22. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 83 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 66950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice. Recenze ubytovacího zařízení Bahia Principe Grand Aquamarine je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Bahia Principe Grand Aquamarine
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 60 053 Kč
  • 56 450 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika v zimě 2022 v resortu Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Aquamarine od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 10. ledna do čtvrtek 20. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 84 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 56450,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Bahia Principe Grand Aquamarine
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 60 053 Kč
  • 56 450 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika v zimě 2022 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Aquamarine, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 17. leden až čtvrtek 27. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 91 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 56450,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice. Recenze ubytovacího zařízení Bahia Principe Grand Aquamarine je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Bahia Principe Grand Aquamarine
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 61 578 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika na jaře 2022 v resortu Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Aquamarine od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. března do pátek 11. března s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 134 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 61578,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Bahia Principe Grand Aquamarine
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 73 602 Kč
  • 68 450 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika na jaře 2022 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Aquamarine, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 6. březen až sobota 19. březen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 139 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, aktuálně v ceně 68450,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice. Recenze ubytovacího zařízení Bahia Principe Grand Aquamarine je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Bahia Principe Grand Aquamarine
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 73 602 Kč
  • 68 450 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika na jaře 2022 v resortu Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Aquamarine od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 20. března do sobota 2. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 153 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 68450,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 1623 nalezených

  Dovolenou Dominikánská republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Dominikánské republice. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Dominikánské republiky vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Dominikánské republiky vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Dominikánské republice vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Dominikánské republice si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Dominikánské republice z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maledivy recenze, Malta recenze, Maroko recenze nebo například dovolenou Mauricius recenze? Další možností je třeba Německo recenze.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Dominikánské republice může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Dominikánské republiky letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Dominikánské republice si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Dominikánské republice můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Dominikánské republice pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Dominikánská republika nebo sekci dovolená s dětmi.

  Dominikánská republika - Dominikána
  Dominikánská republika (neboli zkráceně DR) je považována za nejoblíbenější turistickou destinaci v Karibiku. Tento typický karibský ráj nabízí svým návštěvníkům na jejich dovolené pohled na křišťálově průzračné moře, dlouhé čisté písčité pláže obklopené palmami, tropické deštné lesy, či mohutná pohoří. V neposlední řadě pak čekají také na této dovolené turisty četná atraktivní rekreační zařízení s žádaným all-inclusive programem. Jelikož se tato republika pyšní nejen dlouhou historií, ale také bohatou kulturou, přijdou si jistě na své milovníci památek, kteří se mohou pokochat pohledem na nespočet zdejších pozoruhodných památek.
  Dominikána společně s Haiti leží DR na ostrově Hispaniola se svými devíti miliony obyvatel ve východní polovině ostrova, přičemž většina Dominikánců je africkoevropského původu hlásící se převážně k římskokatolické církvi. Hlavním městem této republiky a zároveň také jejím hlavním přístavem je Santo Domingo. V DR je oficiální měnou peso, přičemž jedno peso se dělí na 100 centavos. Úředním jazykem je španělština, přičemž v turistických centrech se lze také dohovořit anglicky. Co se týká změny času, v DR je čas pět hodin za naším středoevropským a šest, pokud probíhá v Evropě právě léto.
  Pokud si toužíte odvést ze své dovolené v Dominikáně něco na památku, doporučuje se např. přímo ze Santiaga dovezený nejlepší dominikánský doutník nebo může být také skvělým suvenýrem dominikánský jantar či CD s dominikánskou hudbou merengue nebo láhev zdejšího vyhlášeného rumu (Barcelo, Brugar nebo Bermudez).
  Milovníci kuchyně si zde přijdou určitě také na své, nezapomeňte ochutnat mezi mnohými zdejší národní pokrm, nazývaný la bandra (v překladu vlajka), která se skládá z rýže, červených fazolí a dušeného masa. K tomu se pak podávají pečené zelené banány, tzv. fritos verdes.

  Dominikánská republika - letecky
  Cenově výhodné dopravní spojení do DR je letadlem, a to zejména z New Yorku, či Amsterodamu, Británie nebo Bruselu. Většina letů pak míří do hlavního města Dominikánské republiky, Santa Dominga, či někdy také do Puerto Plata.

  Počasí – Dominikánská republika
  Po celý rok v DR vládne teplé a vlhké tropické podnebí. Zdejší počasí je příjemné zejména v zimním období (v měsících prosinec, leden a únor), kdy můžete očekávat teploty kolem 20 – 30 °C. Letní měsíce (červenec, srpen, i září) se pak považují za období dešťů, kdy hrozí v Dominikáně častější výskyt hurikánů. Teploty v tomto období dosahují pak většinou kolem 25 až 35 °C.