Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Riu Republica s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Riu Republica v Dominikánské republice v lokalitě Punta Cana. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v dominikánské lokalitě Punta Cana 2021.

Dominikánská republika    >    
Punta Cana    >    

Riu Republica - Dominikánská republika

Vyhledávání zájezdů

Riu Republica v Dominikánské republice - Punta Cana

Riu Republica
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Republica, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až neděle 21. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 62780,- Kč.
 
Riu Republica
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Republica, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 49130,- Kč.
 
Riu Republica
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Republica, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. březen až pondělí 29. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 61280,- Kč.
 
Riu Republica
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Republica, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. březen až čtvrtek 1. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 49130,- Kč.
 
Hotel RIU Republica
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Punta Cana, v ubytovacím zařízení Hotel RIU Republica s počtem hvězdiček: 5 od Dovolena.cz. Počet nocí 10, v termínu sobota 3. dubna 2021 do pondělí 12. dubna 2021. Letecky přeprava , s odletem za 31 dní, s jídlem all inclusive - jarní zájezd za cenu 37490 CZK.
 
Riu Republica
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Republica, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. duben až čtvrtek 15. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 47470,- Kč.
 
Riu Republica
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Republica, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. duben až neděle 18. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 49840,- Kč.
 
Riu Republica
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Republica, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 41580,- Kč.
 
Riu Republica
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Republica, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až úterý 4. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 43450,- Kč.
 
Riu Republica
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Republica, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. duben až úterý 4. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 54 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 39530,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Punta Cana podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal