Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Riu Palace Bavaro s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Riu Palace Bavaro v Dominikánské republice v lokalitě Punta Cana. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v dominikánské lokalitě Punta Cana 2021.

Dominikánská republika    >    
Punta Cana    >    

Riu Palace Bavaro - Dominikánská republika

Vyhledávání zájezdů

Riu Palace Bavaro v Dominikánské republice - Punta Cana

Riu Palace Bavaro
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Bavaro, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až úterý 16. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 59810,- Kč.
 
Riu Palace Bavaro
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Bavaro, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až neděle 21. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 78430,- Kč.
 
Riu Palace Bavaro
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Bavaro, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až pondělí 29. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 79980,- Kč.
 
Riu Palace Bavaro
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Bavaro, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až pondělí 22. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 53920,- Kč.
 
Riu Palace Bavaro
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Bavaro, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 78430,- Kč.
 
Riu Palace Bavaro
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Bavaro, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 25. březen až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 77500,- Kč.
 
Riu Palace Bavaro
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Bavaro, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. březen až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 52360,- Kč.
 
Riu Palace Bavaro
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Bavaro, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 29. březen až neděle 11. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 63330,- Kč.
 
Riu Palace Bavaro
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Bavaro, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. duben až středa 14. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 60800,- Kč.
 
Riu Palace Bavaro
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Bavaro, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. duben až neděle 18. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 55680,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Punta Cana podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal