Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Riu Palace Bavaro s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Riu Palace Bavaro v Dominikánské republice v lokalitě Punta Cana. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v dominikánské lokalitě Punta Cana 2021.

Dominikánská republika    >    
Punta Cana    >    

Riu Palace Bavaro - Dominikánská republika

Vyhledávání zájezdů

Riu Palace Bavaro v Dominikánské republice - Punta Cana

Occidental Caribe
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Caribe, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 39235,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Occidental Caribe (Ex Barcelo Punta Cana)
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Caribe (Ex Barcelo Punta Cana), s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. květen až úterý 11. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 21 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 61700,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Hotel Occidental Caribe
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Occidental Caribe, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 10. květen až úterý 18. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 36970,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Occidental Caribe
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Caribe, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až sobota 29. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 32 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 51969,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Hotel Occidental Caribe
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Occidental Caribe, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 31. květen až pátek 11. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 42680,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hotel Occidental Caribe
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Occidental Caribe, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. červen až úterý 15. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 56 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 36970,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Occidental Caribe
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Caribe, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až sobota 26. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 50377,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hotel Occidental Caribe
Dovolená Dominikánská republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Occidental Caribe, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. červenec až úterý 3. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 105 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 37469,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Occidental Caribe (Ex Barcelo Punta Cana)
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Caribe (Ex Barcelo Punta Cana), s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 173 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 56600,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Punta Cana podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal