Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Dreams Royal Beach Punta Cana s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Dreams Royal Beach Punta Cana v Dominikánské republice v lokalitě Punta Cana. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v dominikánské lokalitě Punta Cana 2021.

Dominikánská republika    >    
Punta Cana    >    

Dreams Royal Beach Punta Cana - Dominikánská republika

Vyhledávání zájezdů

Dreams Royal Beach Punta Cana v Dominikánské republice - Punta Cana

Dreams Royal Beach Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Royal Beach Punta Cana, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 66050,- Kč.
 
Dreams Royal Beach Punta Cana 5*
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Royal Beach Punta Cana 5*, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. březen až sobota 3. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 60450,- Kč.
 
Dreams Royal Beach Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Royal Beach Punta Cana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až neděle 18. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 41350,- Kč.
 
Dreams Royal Beach Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Royal Beach Punta Cana, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až pondělí 3. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 58140,- Kč.
 
Dreams Royal Beach Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Royal Beach Punta Cana, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až pondělí 10. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 50290,- Kč.
 
Dreams Royal Beach Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Royal Beach Punta Cana, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 16. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 54130,- Kč.
 
Dreams Royal Beach Punta Cana 5*
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Royal Beach Punta Cana 5*, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 38850,- Kč.
 
Dreams Royal Beach Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Royal Beach Punta Cana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 12. květen až čtvrtek 20. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 41770,- Kč.
 
Dreams Royal Beach Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Royal Beach Punta Cana, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až čtvrtek 24. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 47740,- Kč.
 
Dreams Royal Beach Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Royal Beach Punta Cana, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 54130,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Punta Cana podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal