All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Puerto Plata 2021 - Puerto Plata 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Puerto Plata 2021. Zájezdy do Dominikánské republiky za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí v Dominikánské republice. Puerto Plata All Inclusive - pobyty Dominikánská republika s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Puerto Plata 2021

Sunscape Puerto Plata
★★★★★
👍👍👍👍👍
4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Puerto Plata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sunscape Puerto Plata, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % aktuálně ceně 82900,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Villa Taina
★★★★
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Taina, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 58400,- Kč.
Villa Taina
★★★★
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Taina, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % aktuálně ceně 54000,- CZK.
Casa Valeria
★★★
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Puerto Plata v 3hvězdičkovém ubytování Casa Valeria, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 53200,- Kč.
Lifestyle Tropical Beach Resort And Spa
★★★
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Puerto Plata v 3hvězdičkovém ubytování Lifestyle Tropical Beach Resort And Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře aktuálně ceně 71400,- CZK.
Sunscape Puerto Plata
★★★★★
👍👍👍👍👍
4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Puerto Plata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sunscape Puerto Plata, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až neděle 13. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 %, v aktuální online ceně 82500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Gran Ventana Beach Resort
★★★
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Puerto Plata v 3hvězdičkovém ubytování Gran Ventana Beach Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až neděle 13. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % aktuálně ceně 74800,- CZK.
Iberostar Costa Dorada
★★★★★
👍👍👍👍👍
4.4/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Puerto Plata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Costa Dorada, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až neděle 13. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 64100,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Sunscape Puerto Plata
★★★★★
👍👍👍👍👍
4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Puerto Plata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sunscape Puerto Plata, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až neděle 13. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % aktuálně ceně 85100,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Casa Valeria
★★★
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Puerto Plata v 3hvězdičkovém ubytování Casa Valeria, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až neděle 13. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 52600,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 62 nalezených

Dovolenou Puerto Plata 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Dominikánské republiky vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Dominikánské republice vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Dominikánské republice si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Dominikánské republice žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Německo 2021, dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021/2022 nebo například dovolenou Portugalsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Rakousko.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Puerto Plata - informace

Přitažlivé a bohaté město Puerta Plata leží na severu Dominikánské republiky. Na návštěvníky jistě zapůsobí tradiční uvolněná atmosféra města, kde si můžete při své procházce prohlédnout mnoho historických památek, či několik zajímavých muzeí (např. muzeum jantaru, tzv. Museo Ámbar), ale také na vás čeká bohaté noční vyžití. Turisty je také oblíbený výlet zdejší lanovou dráhou na horu Mount Isabelu.