All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Bayahibe    >    

Bayahibe s polopenzí - Bayahibe 2021 / 2022

Aktuální nabídka ubytování v letovisku Bayahibe s polopenzí za nejlepší ceny online. Zájezdy do Dominikánské republiky s polopenzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená Bayahibe letecky levně. Ubytování v Dominikánské republice se stravou v ceně. Bayahibe 2021 / 2022.

Bayahibe s polopenzí 2021 / 2022

Cabana Elke
★★★
 
 • 234 900 Kč

Detail

Dovolená Dominikánská republika v zimě 2022 v lokalitě Bayahibe v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Elke, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 8. leden až neděle 16. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 30 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 234900,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice.
Cabana Elke
★★★
 
 • 209 200 Kč

Detail

Dovolená Dominikánská republika v zimě 2022 v resortu Bayahibe v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Elke od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 15. ledna do neděle 23. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 37 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 209200,- Kč.
Cabana Elke
★★★
 
 • 258 600 Kč

Detail

Dovolená Dominikánská republika na jaře 2022 v lokalitě Bayahibe v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Elke, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 16. březen až sobota 26. březen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 97 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 258600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice.
Cabana Elke
★★★
 
 • 268 300 Kč

Detail

Dovolená Dominikánská republika na jaře 2022 v resortu Bayahibe v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Elke od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 28. dubna do pondělí 9. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 140 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 268300,- Kč.
Cabana Elke
★★★
 
 • 152 400 Kč

Detail

Dovolená Dominikánská republika na jaře 2022 v lokalitě Bayahibe v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Elke, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. květen až čtvrtek 12. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 146 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 152400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice.
Be Live Collection Canoa
★★★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Potápěčské centrum
 • Půjčovna kol
 • Surfování
 • TV
 • Tenis
 • Vnější bazén
 • Volejbal
 
 • 36 600 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (208 hodnocení)

Nejnovější recenze: Vybrali jsme si s manželem tento hotel jako svatební cestu. Bohužel počítejte s velmi vlhkým počasím a tím pádem i vlhkosti v pokojích, vlhkost je cítit ve skříních, v koupelně, na povlečení i když je zde klimatizace,pře...

Dovolená Dominikánská republika na jaře 2022 v resortu Bayahibe, v místě Be Live Collection Canoa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Be Live Collection Canoa od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. května do středa 18. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 149 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 36600,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Cabana Elke
★★★
 
 • 194 000 Kč

Detail

Dovolená Dominikánská republika na jaře 2022 v lokalitě Bayahibe v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Elke, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. květen až středa 18. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 149 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 194000,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice.
Cabana Elke
★★★
 
 • 151 200 Kč

Detail

Dovolená Dominikánská republika na jaře 2022 v resortu Bayahibe v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Elke od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 11. května do čtvrtek 19. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 153 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 151200,- Kč.
Cabana Elke
★★★
 
 • 214 800 Kč

Detail

Dovolená Dominikánská republika na jaře 2022 v lokalitě Bayahibe v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Elke, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 14. květen až čtvrtek 26. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 156 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 214800,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice.
Cabana Elke
★★★
 
 • 184 900 Kč

Detail

Dovolená Dominikánská republika na jaře 2022 v resortu Bayahibe v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Elke od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 21. května do úterý 31. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 163 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 184900,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 29 nalezených

Ads

Dovolenou Bayahibe 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Dominikánské republice. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Dominikánské republiky vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Dominikánské republiky vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Dominikánské republice vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Dominikánské republice si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Dominikánské republice z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maroko 2021, dovolenou Mauricius 2021, dovolenou Německo 2021/2022 nebo například dovolenou Omán 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Polsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Dominikánské republice může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Dominikánské republiky letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Dominikánské republice si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Dominikánské republice můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Dominikánské republice pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bayahibe nebo sekci dovolená s dětmi.

Bayahibe - informace

V Bayahibe naleznete velké množství restaurací i hotelových komplexů. Toto rušné místo je dobrým strategickým výchozím bodem k prozkoumání vnitrozemí, či okolního pobřeží.