Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Aktuální nabídka dovolené v letovisku poloostrov Samaná 2021 / 2022. Zájezdy do Dominikánské republiky za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Dominikánské republice. poloostrov Samaná All Inclusive - pobyty Dominikánská republika s ubytováním v luxusních hotelech.

Dominikánská republika    >    

Dovolená poloostrov Samaná - Dominikánská republika

Vyhledávání zájezdů

Dovolená poloostrov Samaná podle odletu

Bahia Principe Grand El Portillo
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand El Portillo, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 99100,- Kč.
 
Grand Paradise Samaná
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Paradise Samaná, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 89500,- Kč.
 
La Tortuga
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v 3hvězdičkovém ubytování La Tortuga, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 79300,- Kč.
 
La Tortuga
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v 3hvězdičkovém ubytování La Tortuga, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 77300,- Kč.
 
Punta Bonita Beach Resort
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v 3hvězdičkovém ubytování Punta Bonita Beach Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 77000,- Kč.
 
Residence El Balata
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v 3hvězdičkovém ubytování Residence El Balata, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 72400,- Kč.
 
Residence Del Paseo
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v 3hvězdičkovém ubytování Residence Del Paseo, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až čtvrtek 25. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 57700,- Kč.
 
Bahia Principe Luxury Cayo Levantado
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Luxury Cayo Levantado, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až čtvrtek 25. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 105800,- Kč.
 
Casa Barbara
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v 3hvězdičkovém ubytování Casa Barbara, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až čtvrtek 25. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 58300,- Kč.
 
Grand Paradise Samaná
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Paradise Samaná, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až čtvrtek 25. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 72200,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

poloostrov Samaná podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal