All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená poloostrov Samaná 2021 - poloostrov Samaná 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku poloostrov Samaná 2021. Zájezdy do Dominikánské republiky za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí v Dominikánské republice. poloostrov Samaná All Inclusive - pobyty Dominikánská republika s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená poloostrov Samaná 2021

Viva Wyndham V Samana
★★★★
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Viva Wyndham V Samana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % aktuálně ceně 60900,- CZK.
Residence Del Paseo
★★★
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v 3hvězdičkovém ubytování Residence Del Paseo, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 54500,- Kč.
Bahia Principe Grand El Portillo
★★★★★
👍👍👍👍👍
4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand El Portillo, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % aktuálně ceně 60700,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Residence El Balata
★★★
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v 3hvězdičkovém ubytování Residence El Balata, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 54000,- Kč.
Bahia Principe Luxury Cayo Levantado
★★★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Hotel bez dětí
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • Potápěčské centrum
 • Surfování
 • TV
 • Tenis
 • Vnější bazén
 • Volejbal
4.9/5 Fantastické (8 hodnocení)

Nejnovější recenze: Krásná dovolená v exotickém prostředí, bez přeplněných pláží. Dokonalý relax. Překvapivě skoro každý den několikrát zapršelo - rychlá přeháňka a hned sluníčko. Díky tomu zde bylo stále příjemně, žádné úmorné vedro.

Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná, v místě Luxury Bahia Pr. Cayo Levantado v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Luxury Cayo Levantado, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře aktuálně ceně 72100,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Grand Paradise Samaná
★★★★
👍👍👍👍👍
4.3/5 Fantastické (190 hodnocení)
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Paradise Samaná, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 62500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
La Tortuga
★★★
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v 3hvězdičkovém ubytování La Tortuga, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře aktuálně ceně 58000,- CZK.
La Tortuga
★★★
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v 3hvězdičkovém ubytování La Tortuga, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 58000,- Kč.
Viva Wyndham V Samana
★★★★
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Viva Wyndham V Samana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až neděle 13. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % aktuálně ceně 60900,- CZK.
Residence Del Paseo
★★★
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě poloostrov Samaná v 3hvězdičkovém ubytování Residence Del Paseo, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až neděle 13. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 54500,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 112 nalezených

Dovolenou poloostrov Samaná 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Dominikánské republiky vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Dominikánské republice vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Dominikánské republice si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Dominikánské republice žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Švýcarsko 2021, dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021/2022 nebo například dovolenou Turecko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Vietnam.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Poloostrov Samaná - informace

Samaná je jistě pozoruhodné město nabízející nepřeberné množství volnočasového vyžití. Můžete si zde vychutnat např. kouzelnou atmosféru v křivolakých uličkách, navštívit pár obchůdků, či výborné restaurace a bary nacházející se nedaleko promenády. Poloostrov Samaná je také zvláštním místem zejména pro zajímavou podívanou, za kterou sem jezdí mnoho turistů, a to v období od poloviny ledna do poloviny března, kdy zdejší vody (záliv Bahía de Samaná a také korálový útes Silver Bank) každoročně navštěvují severoatlantičtí keporkaci (velryby), aby si zde splnily svou rodičovskou povinnost.