All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dominikánská republika s plnou penzí - Dominikánská republika 2021

Aktuální nabídka ubytování v Dominikánské republice s plnou penzí za nejlepší ceny online. Zájezdy do Dominikánské republiky s plnou penzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Dominikánské republice letecky levně. Ubytování v Dominikánské republice se stravou v ceně. Dominikánská republika 2021.

Dominikánská republika s plnou penzí podle termínu

Now Onyx Punta Cana
★★★★★
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Now Onyx Punta Cana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře aktuálně ceně 72200,- CZK.
Now Onyx Punta Cana
★★★★★
Dovolená Dominikánská republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Now Onyx Punta Cana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. červenec až neděle 18. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 54 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 76800,- Kč.
Eden Roc At Cap Cana
★★★★★
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Eden Roc At Cap Cana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. září až neděle 26. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 124 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře aktuálně ceně 117900,- CZK.
Now Onyx Punta Cana
★★★★★
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Now Onyx Punta Cana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až neděle 3. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 131 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 78400,- Kč.
Paradisus Palma Real Golf And Spa Resort
★★★★★
Dovolená Dominikánská republika na podzim 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Paradisus Palma Real Golf And Spa Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře aktuálně ceně 78100,- CZK.

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Dovolenou Dominikánská republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Dominikánské republiky vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Dominikánské republice vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Dominikánské republice si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Dominikánské republice žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Německo plná penze, Omán plná penze, Polsko plná penze nebo například dovolenou Portugalsko plná penze? Další možností je třeba Rakousko plná penze.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Dominikánská republika - Dominikána
Dominikánská republika (neboli zkráceně DR) je považována za nejoblíbenější turistickou destinaci v Karibiku. Tento typický karibský ráj nabízí svým návštěvníkům na jejich dovolené pohled na křišťálově průzračné moře, dlouhé čisté písčité pláže obklopené palmami, tropické deštné lesy, či mohutná pohoří. V neposlední řadě pak čekají také na této dovolené turisty četná atraktivní rekreační zařízení s žádaným all-inclusive programem. Jelikož se tato republika pyšní nejen dlouhou historií, ale také bohatou kulturou, přijdou si jistě na své milovníci památek, kteří se mohou pokochat pohledem na nespočet zdejších pozoruhodných památek.
Dominikána společně s Haiti leží DR na ostrově Hispaniola se svými devíti miliony obyvatel ve východní polovině ostrova, přičemž většina Dominikánců je africkoevropského původu hlásící se převážně k římskokatolické církvi. Hlavním městem této republiky a zároveň také jejím hlavním přístavem je Santo Domingo. V DR je oficiální měnou peso, přičemž jedno peso se dělí na 100 centavos. Úředním jazykem je španělština, přičemž v turistických centrech se lze také dohovořit anglicky. Co se týká změny času, v DR je čas pět hodin za naším středoevropským a šest, pokud probíhá v Evropě právě léto.
Pokud si toužíte odvést ze své dovolené v Dominikáně něco na památku, doporučuje se např. přímo ze Santiaga dovezený nejlepší dominikánský doutník nebo může být také skvělým suvenýrem dominikánský jantar či CD s dominikánskou hudbou merengue nebo láhev zdejšího vyhlášeného rumu (Barcelo, Brugar nebo Bermudez).
Milovníci kuchyně si zde přijdou určitě také na své, nezapomeňte ochutnat mezi mnohými zdejší národní pokrm, nazývaný la bandra (v překladu vlajka), která se skládá z rýže, červených fazolí a dušeného masa. K tomu se pak podávají pečené zelené banány, tzv. fritos verdes.

Dominikánská republika - letecky
Cenově výhodné dopravní spojení do DR je letadlem, a to zejména z New Yorku, či Amsterodamu, Británie nebo Bruselu. Většina letů pak míří do hlavního města Dominikánské republiky, Santa Dominga, či někdy také do Puerto Plata.

Počasí – Dominikánská republika
Po celý rok v DR vládne teplé a vlhké tropické podnebí. Zdejší počasí je příjemné zejména v zimním období (v měsících prosinec, leden a únor), kdy můžete očekávat teploty kolem 20 – 30 °C. Letní měsíce (červenec, srpen, i září) se pak považují za období dešťů, kdy hrozí v Dominikáně častější výskyt hurikánů. Teploty v tomto období dosahují pak většinou kolem 25 až 35 °C.