Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Aktuální nabídka luxusní dovolené v Dominikánské republice s All Inclusive. ☀️ Pobyty v luxusních All Inclusive hotelech s bazénem a wellness. Ubytování v luxusních soukromých apartmánech v Dominikánské republice. Last Minute zájezdy letecky levně. Dominikánská republika 2021 / 2022.

Dominikánská republika    >    

Luxusní dovolená v Dominikánské republice - Dominikánská republika 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Luxusní dovolená v Dominikánské republice podle termínu

Catalonia Royal La Romana
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Royal La Romana, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až pátek 5. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 58863,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až pátek 5. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 55107,- Kč.
 
Be Live Collection Canoa
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Be Live Collection Canoa, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až neděle 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 80900,- Kč.
 
Dreams Royal Beach Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Royal Beach Punta Cana, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až neděle 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 83970,- Kč.
 
Melia Caribe Beach Resort
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Melia Caribe Beach Resort, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až neděle 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 96570,- Kč.
 
Occidental Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Punta Cana, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až neděle 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 85210,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Golf
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Animační programy
 • Wifi zdarma
 
Riu Palace Bavaro
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Bavaro, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až neděle 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 83930,- Kč.
 
Riu Palace Macao
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Macao, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až neděle 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 81090,- Kč.
 
Riu Palace Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Punta Cana, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až neděle 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 82230,- Kč.
 
Riu Republica
Dovolená Dominikánská republika v zimě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Republica, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až úterý 2. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 60740,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2453 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal