Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Juan Dolio 2021 / 2022. Zájezdy do Dominikánské republiky za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Dominikánské republice. Juan Dolio All Inclusive - pobyty Dominikánská republika s ubytováním v luxusních hotelech.

Dominikánská republika    >    

Dovolená Juan Dolio - Dominikánská republika

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Juan Dolio podle odletu

Casa Hemingway
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Juan Dolio v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Casa Hemingway, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 67900,- Kč.
 
Plaza Real Resort
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Juan Dolio v 3hvězdičkovém ubytování Plaza Real Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 45600,- Kč.
 
Plaza Real Resort
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Juan Dolio v 3hvězdičkovém ubytování Plaza Real Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 52300,- Kč.
 
Plaza Real Resort
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Juan Dolio v 3hvězdičkovém ubytování Plaza Real Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 46400,- Kč.
 
Xeliter Marbella
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Juan Dolio v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Xeliter Marbella, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 87600,- Kč.
 
Xeliter Marbella
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Juan Dolio v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Xeliter Marbella, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 226400,- Kč.
 
Xeliter Marbella
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Juan Dolio v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Xeliter Marbella, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až čtvrtek 25. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 88000,- Kč.
 
Casa Hemingway
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Juan Dolio v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Casa Hemingway, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až čtvrtek 25. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 69300,- Kč.
 
Plaza Real Resort
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Juan Dolio v 3hvězdičkovém ubytování Plaza Real Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až čtvrtek 25. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 53400,- Kč.
 
Plaza Real Resort
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Juan Dolio v 3hvězdičkovém ubytování Plaza Real Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až čtvrtek 25. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 46700,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 167 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Juan Dolio podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal