Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Aktuální nabídka First Minute zájezdů do Dominikánské republiky levně. ☀️ All Inclusive First Minute dovolená v Dominikánské republice 2021 / 2022. First Moment pobyty Dominikánská republika za nejlepší ceny online. Dominikánská republika 2021.

Dominikánská republika    >    

First Minute Dominikánská republika - Dominikánská republika 2021

Vyhledávání zájezdů

First Minute podle termínu

Vik Hotel Arena Blanca
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vik Hotel Arena Blanca, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. červen až úterý 22. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 38578,- Kč.
 
Bahia Principe Luxury Esmeralda
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Luxury Esmeralda, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. červen až sobota 19. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 38048,- Kč.
 
Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. červen až sobota 19. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 42485,- Kč.
 
Bahia Principe Luxury Ambar
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Luxury Ambar, s délkou 23 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 72590,- Kč.
 
Barcelo Bavaro Beach
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Barcelo Bavaro Beach, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až středa 23. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 69675,- Kč.
 
Dreams Punta Cana Resort And Spa
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Punta Cana Resort And Spa, s délkou 23 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 67340,- Kč.
 
Majestic Elegance Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Majestic Elegance Punta Cana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až neděle 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 62940,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Golf
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Hotel bez dětí
 
Royal Suites Turquesa By Palladium – Adults Only
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Royal Suites Turquesa By Palladium – Adults Only, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až neděle 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 63800,- Kč.
 
Catalonia Royal Bavaro
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Catalonia Royal Bavaro, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až středa 23. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 47384,- Kč.
 
Iberostar Grand Hotel Bávaro – Adults Only
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Grand Hotel Bávaro – Adults Only, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až neděle 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 73400,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1469 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal