All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Bayahibe    >    

Iberostar Selection Hacienda Dominicus

Iberostar Selection Hacienda Dominicus - Bayahibe v Dominikánské republice 2021 / 2022. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. Iberostar Selection Hacienda Dominicus v Dominikánské republice v lokalitě Bayahibe. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v dominikánské lokalitě Bayahibe 2021 / 2022.

Ads

Iberostar Selection Hacienda Dominicus

Iberostar Selection Hacienda Dominicus
★★★★★
👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 69 100 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (31 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika v zimě 2022 v lokalitě Bayahibe v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Selection Hacienda Dominicus, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 15. leden až neděle 23. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 37 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 69100,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice. Recenze ubytovacího zařízení Iberostar Selection Hacienda Dominicus je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Iberostar Selection Hacienda Dominicus
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
  • 54 091 Kč
  • 47 600 Kč
 • - 12 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (31 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika na jaře 2022 v resortu Bayahibe v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Selection Hacienda Dominicus od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do úterý 10. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 143 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 %, v aktuální online ceně 47600,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Iberostar Selection Hacienda Dominicus
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 56 900 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (31 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika v létě 2022 v lokalitě Bayahibe v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Selection Hacienda Dominicus, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 28. červen až čtvrtek 7. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 201 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 56900,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice. Recenze ubytovacího zařízení Iberostar Selection Hacienda Dominicus je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Iberostar Selection Hacienda Dominicus
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 65 100 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (31 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika v létě o prázdninách 2022 v resortu Bayahibe v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Selection Hacienda Dominicus od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do úterý 12. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 204 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 65100,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Iberostar Selection Hacienda Dominicus
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 69 200 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (31 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bayahibe v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Selection Hacienda Dominicus, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 15. červenec až úterý 26. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 218 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 69200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice. Recenze ubytovacího zařízení Iberostar Selection Hacienda Dominicus je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Iberostar Selection Hacienda Dominicus
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 75 100 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (31 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika v létě o prázdninách 2022 v resortu Bayahibe v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Selection Hacienda Dominicus od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 27. července do neděle 7. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 230 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 75100,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Iberostar Selection Hacienda Dominicus
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 54 100 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (31 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika na podzim 2022 v lokalitě Bayahibe v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Selection Hacienda Dominicus, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 25. září až čtvrtek 6. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 290 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 54100,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Dominikánské republiky v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Dominikánské republice. Recenze ubytovacího zařízení Iberostar Selection Hacienda Dominicus je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Iberostar Selection Hacienda Dominicus
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 53 600 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (31 hodnocení)
  Dovolená Dominikánská republika na podzim 2022 v resortu Bayahibe v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Selection Hacienda Dominicus od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 26. října do pátek 4. listopadu s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 321 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Dominikánské republice. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Dominikánské republiky. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 53600,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Ads

  Dovolenou Bayahibe 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Dominikánské republice. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Dominikánské republiky vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Dominikánské republiky vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Dominikánské republice vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Dominikánské republice si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Dominikánské republice z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Chorvatsko 2021, dovolenou Itálie 2021, dovolenou Jordánsko 2021/2022 nebo například dovolenou Kanárské ostrovy? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Kapverdské ostrovy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Dominikánské republice může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Dominikánské republiky letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Dominikánské republice si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Dominikánské republice můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Dominikánské republice pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bayahibe nebo sekci dovolená s dětmi.

  Bayahibe - informace

  V Bayahibe naleznete velké množství restaurací i hotelových komplexů. Toto rušné místo je dobrým strategickým výchozím bodem k prozkoumání vnitrozemí, či okolního pobřeží.