Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Catalonia Gran Dominicus s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Catalonia Gran Dominicus v Dominikánské republice v lokalitě Bayahibe. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v dominikánské lokalitě Bayahibe 2021.

Dominikánská republika    >    
Bayahibe    >    

Catalonia Gran Dominicus - Dominikánská republika

Vyhledávání zájezdů

Catalonia Gran Dominicus v Dominikánské republice - Bayahibe

Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. duben až neděle 18. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 45765,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. duben až pátek 16. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 40088,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až neděle 18. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 40088,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 45765,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až sobota 24. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 40088,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až středa 28. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 45765,- Kč.
 
Hotel Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Bayahibe, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Catalonia Gran Dominicus s délkou 9 dní, v termínu 17. duben 2021 až 25. duben 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, jarní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 59190 Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až čtvrtek 29. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 45765,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až středa 5. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 45765,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika na jaře 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 37609,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bayahibe podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal