Exotický bazén v Dominikáně s ubytováním v bungalovech
Vlajka Dominikánské republiky

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Dominikánské republice v červnu 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy do Dominikánské republiky v červnu 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

Dominikánská republika    >    

Dominikánská republika All Inclusive červen 2021

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy do Dominikánské republiky v červnu 2021

Vik Hotel Arena Blanca
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vik Hotel Arena Blanca, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 34960,- Kč.
 
Catalonia Royal La Romana
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Royal La Romana, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 54417,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 39975,- Kč.
 
Vik Hotel Arena Blanca
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vik Hotel Arena Blanca, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 34960,- Kč.
 
Catalonia Gran Dominicus
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Bayahibe v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Gran Dominicus, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 39975,- Kč.
 
Bahia Principe Luxury Ambar
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Luxury Ambar, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 44115,- Kč.
 
Bahia Principe Luxury Esmeralda
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Luxury Esmeralda, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 50670,- Kč.
 
Hotel Whala!Bocachica
Dovolená Boca Chica, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Whala!Bocachica s délkou 9 dní, v termínu 2. červen 2021 až 10. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, letní zájezd leteckou přepravou v ceně 44410 Kč.
 
Iberostar Selection Bavaro 5*
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Selection Bavaro 5*, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 44390,- Kč.
 
Majestic Elegance Punta Cana
Dovolená Dominikánská republika v létě 2021 v lokalitě Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Majestic Elegance Punta Cana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 68870,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Golf
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Hotel bez dětí
 

Zobrazeno 1-10 z 212 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle měsíce odjezdu

Dominikánská republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal